OKUYUCUYA EYLEM ÇAĞRISI:
NİTELİKLİ KİTAPLARA SAHİP ÇIK!

13 adet değerli kitabımız basıma gitmek için sizlerin desteğini bekliyor!

Özellikle son aylarda yayınevlerinde yaşanan büyük yıkım Fihrist olarak bizi de derinden etkilemiş ve hızımıza ket vurmuş durumda. Birbirinden değerli, Türkçeye ilk kez kazandıracağımız çeviri eserler sizlere kavuşmayı bekliyor. Bu doğrultuda, doğrudan internet sitemiz üzerinden ve toplu olarak alacağınız kitaplar, basımı bekleyen bu kitaplara can suyu olabilir; onları sayenizde hayata geçirebiliriz. Kısacası, “neyse, daha sonra alırım” demeyin, şimdi ve toplu olarak doğrudan bizden alın!

Değerli ve nitelikli yeni kitapları sizlerin beğenisine sunacağımıza şimdiden söz veriyoruz. 

Fihrist ailesi olarak yeni çalışmaları oldukça hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Yayınladığımız eserlerin çoğu Türkçeye ilk defa çevrilmiş ve büyük öneme sahip çalışmalar...

Bir okul ve ekol olarak Fihrist;
bilinen eserleri yayımlamaktan ziyade daha önce hiç yayınlanmamış değerli eserleri, klasikleri okuyucuya sunan;
kitapların literatürdeki yerlerini vurgulayan,
eskinin “öğretici“ yayınevi geleneğine bağlı,
heyecanı yüksek ve idealist bir yayınevidir.

Bu nedenle kitap dizilerimiz bizim için çok önemli ve onları özenle hazırlıyoruz.

Fihrist’in tek yakıtı, idealizmi ve nitelikli üretim aşkı.
Dolayısıyla, siz okurlarımızın desteği oldukça önemli.
Nitelikli işi ayakta tutacak olan, sizsiniz.

Neler Yapabilirsiniz

1- Öncelikle, Fihrist’i "yakından" takip edin. Her ay önemi büyük eserlerle karşınızdayız ve bu eserleri kamuoyuna duyurmak bile büyük maliyetler gerektiriyor. Bu maliyetleri “tanıtım”a harcamak yerine yeni çeviri çalışmalarına harcamak, Zuckerberg’e kazandırmak yerine Türkçeye yeni eserler kazandırmak isteriz.

Bültene Üye Ol


2- Eserlerimizi ve kitap dizilerimizi bizden topluca alın, bu sayede yeni nitelikli çalışmalara “arkamıza bakmadan” girişebilecek enerjiyi bize vermiş olacaksınız.

3- Yine de desteğe, kitap bazında sponsorluklara açık olduğumuzu söylemek isteriz. Bir kitabın ya da bir dizinin sponsoru olmak isterseniz, şahıs ya da kurum isminizi iç giriş sayfasında bir teşekkür yazısı ile birlikte sunarak yayımlamak isteriz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekrar söylemek gerekirse: Fihrist idealizmini ve nitelikli üretim aşkını ayakta tutacak olan, sizsiniz.

Teşekkür ederiz.

Tüm kitaplarımızda %30 indirim sizleri bekliyor. Alışverişlerinizi doğrudan bizim üzerimizden toplu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede dağıtımcı faktörünü aradan çıkararak bize destek vermiş olacaksınız. ₺ 150 üzeri alışverişlerinizde gönderim ücretsiz olacaktır. 

Tüm talepleriniz için fihrist ekibine e-mail aracılığıyla ya da sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bülten'e Üye Ol

Fihrist Kitap Çalışmalarından Haberdar Ol