İlkokul ve Lise dönemi öğrenciler için tüm derslerde birebir destek, daha önemlisi, öğrenciye rol model olmak amacıyla fihrist ekibi olarak sizin için buradayız.  Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

“Hap bilgileri öğrenmekten ziyade, öğrenmeyi öğrenmek”

“Yaratıcılık, teknolojinin şekillendirdiği gelecekte tek geçer akçe…”

“Zihin daha erginleşmeden birey olarak eğitilmek , hayat boyu değerlenecek bir yatırımdır.”

Neden Fihrist?:

“Fihrist bütüncül bir gözle dünyayı algılama çabasında olan, bir okul ve bir ekol duruşuna sahiptir.”

Fihrist içinde düşünce, kurgu yazıları ve sanatsal yazılar yazan kişileri barındırmaktadır. Fihrist çatısı altında bilginin kuru gürültüsü değil; bilgiyi işleme yöntemleri, bağlam içinde yorumlayabilme ve var olan bilgiyi kanaate çevirebilme yetileri öğretilmektedir.

Fihristin müzik, yazı, akademi ve kurs çalışmaları gibi birçok metotla iç içe olması kişilerin eğitim alırken bütüncül bir hizmetten faydalanmalarını sağlamaktadır. Bir ifadeyle, Fihrist bütüncül bir gözle dünyayı algılama çabasında olan, bir okul ve bir ekol duruşuna sahiptir. Bu minvalde, gençliğe adım atan çocuğun birey olma serüveninde ona vizyon aşılayacak niteliktedir.

Fihrist kadrosunda eğitim veren kişiler Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş ve hayatlarını kendi birikimlerini aktarmaya yönelik çalışarak geçirmektedirler. Öğrencilere, ÖSYM ve MEB sınavlarında öğrencilerin başarıları için gerekli kursların verilmesi ve eğitim koçluğunun yapılmasına ek olarak kalıcı bir mantık ve sorulara yaklaşım niteliği de katılmaktadır. Sınav senesindeki öğrenciler sıkı bir takip programında eğitim koçluğu almaktadırlar. Kaynak takibi ve yönlendirilmesi hususunda profesyonel destek sağlanmaktadır. 

Özel ders konusunda tüm talepleriniz için fihrist ekibine e-mail aracılığıyla ya da sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.