Kargo ve İade Koşulları


Satın aldığınız ürün, belirttiğiniz teslimat adresine PTT Kargo aracılığıyla gönderilecektir.

Satın aldığınız ürünün teslimini takip eden 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bu durumda iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, cayma bildiriminizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde, PTT Kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Adres:
Fihrist Ajans ve Yayıncılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
Gayrettepe Mahallesi, Necati Alburuz Sokak No:10A, Beşiktaş, İSTANBUL
Telefon: (0212) 213 81 36

E-posta: [email protected]

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin sevk irsaliyesi üzerindeki iade formu doldurularak; kullanılmamış, paketi açılmamış, sevk irsaliyesinin aslı ve varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, sevk irsaliyesi aslı ve varsa tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte gönderilmeyen, eksik ve/veya hasarlı ürünlere iade kabul edilmez ve böyle bir ürünü adresimize göndermeniz halinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması halinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir. 


Adı, Soyadı:

 

 

Tariih:

 

 

Ürün Kodu

Ürün Tanımı

Adet

İade Sebep Kodu

İade Sebep Kodu

İade Sebebi

     

 

A

Ürün hasarlı

     

 

B

Yanlış ürün gönderildi

     

 

C

Yanlış ürün sipariş verdim

     

 

D

Ürün sitedeki haline benzemiyor

     

 

E

Diğer

 

 

 

 

Lütfen diğer sebepleri buraya açıklayınız:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefon:

Adres:

 

 

İmza:


Bülten'e Üye Ol

Fihrist Kitap Çalışmalarından Haberdar Ol