İlkokul ve Lise dönemi öğrenciler için tüm derslerde birebir destek, daha önemlisi, öğrenciye rol model olmak amacıyla fihrist ekibi olarak sizin için buradayız.  Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Fihrist ekibi olarak ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilere hem okul dersleri hem de sınav süreci için özel ders desteği sağlıyoruz. Bu destek sadece konu anlatımı ve soru çözümü ile sınırlı kalmamaktadır. Öğrencilerle bire bir ilgilenilip dersler konusunda koçluk sağlanıp ders başarısı için doğru yönlendirmeler yapılmaktadır. Fihrist ekibi, hem Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olan hem de fikir işçiliği yapan genç ve dinamik bir ekiptir. Bu ekipteki kişiler aynı zamanda öğrencilere rol model olmaktadır. Özel ders ekibindeki kişiler, bir yandan kültürel birikimlerini aktarırken bir yandan da doğru düşünce biçimlerini etüt ederek öğrencileri temelden eğitmeyi de amaçlamaktadır. Bilgiye ve çözüme ulaşımın bu kadar kolay olduğu bir çağda gelecek nesiller için gerekli olanın, doğru bilgiye ulaşma ve onu kullanabilme konusunda bir bilinç geliştirme olduğuna inanıyor ve Fihrist ekibi olarak bu eksiği kapatmayı hedefliyoruz.

“Hap bilgileri öğrenmekten ziyade, öğrenmeyi öğrenmek”

“Yaratıcılık, teknolojinin şekillendirdiği gelecekte tek geçer akçe…”

“Zihin daha erginleşmeden birey olarak eğitilmek , hayat boyu değerlenecek bir yatırımdır.”

“Fihrist bütüncül bir gözle dünyayı algılama çabasında olan, bir okul ve bir ekol duruşuna sahiptir.”

Özel ders konusunda tüm talepleriniz için fihrist ekibine e-mail aracılığıyla ya da sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.